Fotoradary w Poznaniu. Nietypowa konstrukcja stanęła przy wiadukcie. - Taki samotny radar stoi przy ul. Hetmańskiej i wyłapuje. Jeśli błysnęło czerwone światło, to na 100% masz zrobione zdjęcie - informuje Nasz Internauta.

Mieszkańcy informują

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Irmina Szwanke (gość) (matiLKR)

a Ty tam tez strasz a LUBELSKIM________________Nie w w PYRLANDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spadaj na drzewo korniki doic!!!!Albo liscie cerowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie nam PYRLANCZYKOM STRACHY NA LACHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wez to pudlo w lubelskie i przyda wam sie tam do czegos!!!!

Irmina Szwanke (gość)

A to w lubelskie i dyskutowac ....nie w PYRLANDI!!!!!!!!!!!!!!!OBCY NIE MAJA GLOSU!!!!!!!!

Irmina Szwanke (gość)

..................a da sie kopnac to pudlo???????????To przestawic w ...................piz..u!!!

pieseły w akcji (gość)

hetmańska taka niebezpieczna! wow! przejścia podziemne jednak też niebezpieczne! wszędzie kierowcy, wszyscy przestępcy - rząd wszystko widzi. dużo radarów, i jeszcze więcej! brawo brawo dla Grobelasa

matiLKR (gość)

U nas w Kraśniku woj. lubelskie już bodajże od 3 lat strażnicy mają taki sprzęt. I co lepsze "łapie" on zbliżające jak i oddalające samochody.