Gadżety na Euro 2012 pojawiają się w sklepach [ZDJĘCIA]

W poznańskich sklepach można już kupić gadżety na Euro 2012. Dostępne są m.in. w sklepach Piotr i Paweł.

Choć to wciąż nie zalew, w sklepach zaczyna się pojawiać coraz więcej przedmiotów związanych z Euro 2012. Oprócz typowo piłkarskich gadżetów, które z reguły można kupić w sklepach sportowych, pojawiają się również przedmioty, które z mistrzostwami wiąże tylko nazwa.

Kubki, zeszyty, czapki, pendrive'y - to tylko niektóre z przedmiotów, które jeszcze kilka dni temu można było kupić w dyskontach spożywczych Biedronka. Podobnie jest w sklepach sieci Piotr i Paweł. Choć tu na razie dominuje typowo szkolny asortyment (m.in. piórniki, zeszyty, kredki), pracownicy zapewniają, ze im bliżej mistrzostw tym gadżetów będzie się pojawiać więcej.

- Już jesteśmy po pierwszej fali tego typu produktów - podkreśla Błażej Patryn, rzecznik prasowy sieci sklepów Piotr i Paweł. - W naturalny sposób firmy z branży szkolnej już teraz musiały tym symbolem oznaczyć swoje produkty. Pozostałe firmy już niebawem będą wprowadzać kolejne oferty.

Bo im bliżej samego turnieju, tym więcej przedmiotów połączonych z Euro 2012. - Takie ogromne imprezy zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem firm i klientów, którzy poszukują okazyjnych lub limitowanych ofert często łączących się ze specjalnymi dodatkowymi gadżetami dołączanymi do produktów - mówi B. Patryn.

Co to będzie? To wciąż tajemnica strzeżona przed konkurencją. Euro jest już jednak mocno widoczne w sklepach sieci Intersport. Są bluzy, czapki, szaliki, a wkrótce także piłki.
∨ Czytaj dalej

Wszystko cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.

- O przedmioty związane z Euro 2012 coraz częściej zaczynają pytać osoby z zagranicy - mówi Jakub Leńczuk, sprzedawca w sklepie Intersport w Starym Browarze. - Nie ma dnia, żeby ktoś nie interesował się cenami bluz czy koszulek. Te produkty sprzedajemy codziennie, a zainteresowanie wśród naszych klientów wyraźnie wzrasta.

Czytaj także: Na Euro 2012 piwa nie będzie

Komentarze (1)

avatar
avatar
adrian (gość)

Nawet nasze maluszki mozemy odpowiednio ubrać na ta okoliczność http://www.mivo.sklep.pl/product-pol-3858-Koszulka-Logo-EURO.html
na pewno bedzie to bardzo ciekawie i fajnie wygladało.

Wybierz kategorię