Kłótnia – Niszczą mnie po woli – mówi pani Agnieszka. – Moja matka, we wrześniu ubiegłego roku sprzedała dom mojej bratanicy i nikomu nic nie powiedziała.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kłótnia – Niszczą mnie po woli – mówi pani Agnieszka. – Moja matka, we wrześniu ubiegłego roku sprzedała dom mojej bratanicy i nikomu nic nie powiedziała. 13 stycznia, godzinę po tym jak matka zmarła, ja i moje siostry, które tu były, dowiedziałyśmy się, że dom i działka mają nowego właściciela – dodaje ze łzami w oczach kobieta.
Mieszkanka Gaju opowiada, jak matka kupiła budynek w 1999 roku z 90. procentową ulgą. – A to z tego tytułu, że mój ojciec przez 35 lat pracował w kombinacie. Mimo, że już nie żył, policzyli jego lata – stwierdza kobieta. – Mieszkaliśmy tu od kiedy pamiętam. Teraz zostałam z synem a okazuje się, że nie mam domu – ubolewa kobieta. – Najgorsze jest to, że to wszystko stało się za naszymi plecami, potajemnie – dodaje.

WIĘCEJ W PAPIEROWYM WYDANIU TYGODNIKA ŚREMSKIEGO

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!