Poznań City Center: Jak będzie wyglądała galeria handlowa?

Będzie H&M, Reserved, House, Cropp, Mohito oraz Sinsay. Nie zabraknie Saturna i sieciowych restauracji. Kto jeszcze będzie miał swoje sklepy w powstającej właśnie galerii Poznań City Center?

1/13
TriGranit

Poznań City Center zostanie otwarta jesienią

Tego w Wielkopolsce jeszcze nie ma. Powstanie w nowej galerii przy Dworcu Głównym PKP. Mowa o Toys"R"Us (amerykańska sieć z zabawkami).

Będą też Bershka, Carry, Pull & Bear, Mohito, Stradivarius, czyli sklepy z odzieżą i butami dla młodzieży.

Polecamy: Biurowiec Temida wkrótce gotowy [ZDJĘCIA]

Będą też Pizza Hut, McDonald’s, KFC, Burger King czy Subway oraz Sphinx, Pizza Dominium. Umowy podpisano już także z Coffee Heaven, Grycan, Cinnabon, Cukiernią Sowa i Pijalnią Czekolady i Kawy Mount Blanc.

W sumie będzie to 250 sklepów i barów. Poznań City Center zostanie otarta jesienią tego roku. Co ciekawe, lokale gastronomiczne powstaną w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, tak by można było poczekać w nich na pociąg czy autobus.

Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
∨ Czytaj dalej


Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


RD, KAEF RD, KAEF
źródło: Naszemiasto.pl

Więcej na temat

Komentarze (13)

avatar
avatar
Smart MBC (gość)

Biuro rekrutacyjne Smart MBC z siedzibą w Poznaniu oferuje usługi rekrutacyjno-administracyjne pracowników na terenie Galerii Poznań City Center.
Porozmawiajmy:
Mail: kontakt@smartmbc.pl
Tel: +48 61 641 63 30
Kom: +48 664 524 700
www.smartmbc.pl

avatar
ja toże bagażowy (gość)

Takie fajne centrum w sąsiedztwie starego dworca. Szkoda, ze nikt w mieście nie pomyślał, zeby też przy okazji zrobić jakis fajny nowy dworzec PKP. Z dobrą komunikacją z peronami, pestką i tramwajem w ogóle. Ale jak nie tu, to może da sie coś takiego zrobić np .na Poznań Wola albo Poznań Wschód. Tam też jest dużo miejsca na centrum dworcowe..

avatar
Grzegorz (gość)

No i pięknie. Same markowe sklepy. Stary Browar omijam z daleka bo od czasu jak się Mega Awans wyprowadził to zamieniło się to centrum w modę dla bogaczy a ja po takich sklepach raczej nie lubię chodzić. Z tej całej listy co się tam otworzy brakuje mi czegoś typowo polskiego. Dworzec PKP zawiódł moje oczekiwania, mały ciasny i brak miejsc do siedzenia ale w połączeniu z tym centrum może będzie się jakoś prezentować.

avatar
... (gość)

W Browarze oblężone jest express marche z jedzeniem na wagę więc może też tu się przyda ???

avatar
FUKFCMCETC (gość)

Nie, Miasto Poznan KNOW HOW zasługuje na coś więcej!!! UWAŻAM, ŻE TRZEBA NAM WIELKIEGO SUPER CENTRUM HANDLOWEGO NA PLACU KOLEGIACKIM-!!! TO ZACHWYCI EUROPĘ I ŚWIAT A URZĘDNIKÓW WPISZE W ANNAŁY HISTORII!! - WYOBRAŹCIE SOBIE POTĘŻNE CENTRUM HANDLOWE W MIEJSCE KOLEGIACKIEGO, FARY I KILKU NAJBLIŻSZYCH ULIC, CAŁE W SZKLE I OCZYWIŚCIE NAJŚWIETNIEJSZE MARKI I HIPER PARKING NA STARYM RYNKU!!! TO BYŁOBY COŚ, - MYŚLĘ ŻE NASZ NAJWSPANIALSZY EKSPERT OD MIASTA HIPERCENTRÓW HANDLOWYCH VEL RYSZARDO PODCHWYCI TEN ZACNY POMYSŁ!!!

avatar
Boss (gość)

Ladnie bedzie przeszklone ale co do gastronomi to ciagle to samo :/ nie ma niczego innego ?????????? tylko MC , KFC itp. eh

Wybierz kategorię