Holi Open Air w Poznaniu. Znamy datę! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Holi Open Air po raz pierwszy w Polsce ogłosił swój festiwal kolorów. Odbędzie się on właśnie w Poznaniu! Poznań czeka eksplozja kolorów. Kiedy? W ostatni dzień sierpnia.

1/8
Facebook Holi Open Air Poznań

Holi Open Air już niebawem w Poznaniu

Facebookowy profil Holi Open Air Poznań śledzi już pięć tysięcy osób. Wszyscy dopytują o czas i miejsce festiwalu, który na całym świecie cieszy się ogromnym powodzeniem. W Poznaniu impreza będzie miała miejsce 31 sierpnia i potrwa od południa do nocy.

Oficjalne ogłoszenie daty kolorowego święta było uzależnione od ilości fanów na portalu Facebook. Poznaniacy wykazali ogromne zainteresowanie, a ich ciekawość została zaspokojona. Nieznane są jeszcze ceny biletów i oficjalne miejsce imprezy, choć istnieje duża szansa, że odbędzie się ona na Plaży Miejskiej.Holi Open Air to impreza, podczas której uczestnicy rzucają w siebie kolorowymi farbami. Maniacy kolorów od rana do wieczora wyrzucają w powietrze tony barwników we wszystkich kolorach tęczy i bawią się w rytm dobrej muzyki. Organizatorzy uspokajają tych, którzy martwią się o swoją odzież. Farby Holi są spieralne.

POLECAMY TEŻ: Lato w Poznaniu. Piękne zdjęcia Petera Windsonga. Zobacz!

Do tej pory międzynarodowy Holi Open Air odbył się m. in. w Berlinie i Dreźnie, ale sama jego idea do Europy przywędrowała z Indii. Tradycyjnie sprzedaż biletów prowadzona jest na krótko przed i w trakcie festiwalu.
∨ Czytaj dalej

Średnia cena za bilet to około 16 euro plus koszt kolorowego pudru, którym bezkarnie można rzucać w innych uczestników imprezy.

Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZabraliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


PRE PRE
źródło: Naszemiasto.pl

Komentarze (7)

avatar
avatar
gość (gość)

Ponieważ wiele osób w tym również i oczywiście ja czekamy za takimi imprezami jak ta. Poznaniacy kochają się bawić a tu się kroi mega zajebista impreza.

avatar
ja (gość) gosc

A niby dlaczego ma być jakieś ograniczenie wiekowe ? Moim zdaniem każdy powinien mieć wstęp na tą imprezę i dobrze się bawić . ;)

avatar
polak (gość)

dziekujemy za wasze oddanie , dziekujemy ze broniliscie nas , teraz w zamian otrzymujemy najgorsze pranie i sam kwas ...

Wybierz kategorię