Warta Poznań - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:1 [ZDJĘCIA]

SZKI
Warta Poznań - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:1
Warta Poznań - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:1 Waldemar Wylegalski
Warta Poznań zremisowała na własnym boisku z drużyną Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski 1:1. To 13. kolejka drugiej ligi grupy zachodniej. Zobaczcie zdjęcia z Ogródka.

Prowadzenie dla gości uzyskał Tomasz Kempiński. Wyrównał w 70. minucie z rzutu karnego Grzegorz Rasiak.

Warta Poznań kończyła sobotni mecz w osłabionym składzie. W 82. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Dawid Jasiński.

Warta Poznań: Więcej informacji o Zielonych

Bramki:
Grzegorz Rasiak 70' karny - Tomasz Kempiński 51'.
Żółte kartki: Maciej Scherfchen, Dawid Jasiński, Adrian Bartkowiak
Czerwona kartka: Dawid Jasiński

Warta Poznań: Paweł Beser, Przemysław Kocot, Łukasz Jasiński, Alain Ngamayama, Dawid Jasiński, Maciej Scherfchen (Artur Marciniak 69'), Adrian Bartkowiak, Michał Ciarkowski, Błazej Nowak, Michał Goliński (Paweł Piceluk 58'), Grzegorz Rasiak (Karol Gregorek 88').

Ostrovia: Bartosz Pawłowski – Kamil Krawczyk, Dariusz Reyer, Damian Czech, Damian Błaszczyk, Michał Wrzesiński (Bartosz Szepeta 63’), Maciej Kowalski-Haberek, Krzysztof Molka, Marek Szymanowski (Damian Michalski 72’), Krzysztof Gościniak, Tomasz Kempiński (Robert Skrobacz 90’).