Lech Poznań gra ze Śląskiem Wrocław [RELACJA NA ŻYWO]

Grzegorz Szkiłądź
Jesienią Lech Poznań przegrał na wyjeździe ze Śląskiem 0:2
Jesienią Lech Poznań przegrał na wyjeździe ze Śląskiem 0:2 Janusz Wójtowicz
Lech Poznań wraca do gry po zimowej przerwie! W pierwszym meczu ligowym w 2014 roku Kolejorz mierzy się na Bułgarskiej ze Śląskiem Wrocław. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo. Początek o godz. 18.

LECH POZNAŃ - ŚLĄSK WROCŁAW: RELACJA NA ŻYWO. KLIKNIJ!

Mecz Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Według organizatorów pojedynek obejrzy ponad 20 tysięcy kibiców, w tym 1500 sympatyków wrocławskiej drużyny.

Jesienią Lech Poznań przegrał na wyjeździe ze Śląskiem 0:2. Wynik meczu w pierwszej połowie ustalili Tomasz Hołota i Marco Paixao. Dzisiaj czas na rewanż!

- Naszym celem jest przejęcie inicjatywy i dyktowanie warunków. Będziemy starali się wysoko odbierać piłkę i grać z wielką determinacją od pierwszej do ostatniej minuty. Mam już w głowie skład wyjściowy na to spotkanie. Ten budował się przez cały okres przygotowawczy i potwierdzał na ostatnich treningach. Liczę, że ciężką pracę przełożymy na grę w lidze. Naszym celem jest pierwsza trójka po sezonie zasadniczym, a potem walka na maksa w każdym spotkaniu - zaznacza trener Lecha Poznań Mariusz Rumak.

W drużynie Lecha Poznań czterech zawodników nie zagra z powodu kontuzji. Jasmin Burić, Vojo Ubiparip oraz Kebba Ceesay na dłużej wypadli z kadry Kolejorza. W niedzielnym meczu nie wystąpi także nowy nabytek Paulus Arajuuri. Fin ma problemy z kolanem i będzie musiał przejść drobny zabieg.

Listę nieobecnych uzupełnia Luis Henriquez. Panamczyk musi pauzować z powodu czerwonej kartki, którą obejrzał w ostatnim jesiennym meczu z Zawiszą Bydgoszcz.