Poznańscy policjanci ujęli 18-latka i jego dwie nieletnie koleżanki. Młodzi przestępcy na początku maja okradli kobietę biwakującą nad Wartą.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dawid Ch. i jego dwie nieletnie koleżanki 8 maja okradli jedną z poznanianek spędzających czas nad Wartą. Napastnicy podeszli do kobiety i jej z znajomych prosząc o papierosa. Szybko okazało się jednak, że młodzi przestępcy chcą dokonać rozboju.

Ofiara w wyniku szamotaniny straciła torebkę, w której znajdowały się pieniądze, dokumenty i telefon komórkowy. Kobieta zgłosiła zdarzenie policji, która szybko poradziła sobie ze sprawą i ujęła 18-latka i jego koleżanki.

Za kradzież przy użyciu siły chłopak najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. O losie dwóch nastolatek zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: