(© G. Mehring)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Gdańsku trwa kręcenie filmu o Lechu Wałęsie. W związku z tym na ulicy Łąkowej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Zobacz jakie zmiany czekają kierowców od 17 stycznia.

Odcinek ulicy Łąkowej (od ul. Śluza do ul. Przesmyk) będzie zamknięty dla ruchu kołowego. Utrudnienia potrwają od wtorku, 17 stycznia od godziny 12:00 do czwartku 19 stycznia do godziny 7:00.
Film „Wałęsa” Andrzeja Wajdy w Gdańsku może spowodować też utrudnienia przy Dworcu PKP. 13 stycznia od godz. 22.00 do 15 stycznia do godz. 22.00 zamknięty będzie parking przy dworcu PKP, ul. Podwale Grodzkie i Bastion św. Elżbiety.

Film o Lechu Wałęsie. Rozpoczęły się zdjęcia w Gdańsku

Na czas realizacji zdjęć w rejonie Dworca PKP przeniesiony zostanie przystanek linii międzynarodowych znajdujący się przy Dworcu PKP. W dniach od 13 stycznia (od godz. 22.00) do 15 stycznia (do godz. 22.00) przystanek zlokalizowany będzie na górnym odcinku starej jezdni ul. Podwale Grodzkie w rejonie skrzyżowania z ul. Hucisko. Wyjazd autokaru odbywać się będzie przez ul. Bastion św. Elżbiety.

Również w sobotę 14 stycznia w związku z odbywającymi się w tym dniu w Nowym Ratuszu (Wały Jagiellońskie 1) ślubami, dla uczestników ceremonii dojazd na parking Nowego Ratusza możliwy będzie od ul. Wały Jagiellońskie.

Jak zapewnia producent filmu - Akson Studio, główne arterie nie będą zamknięte. Mogą jednak pojawić się chwilowe wstrzymania ruchu, wówczas ruchem kierować będzie policja.

Codziennie rano najświeższe informacje z Gdańska prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

vhjgvj (gość)

POLECAM TE FILMY NA YT
Wezwanie Do Przebudzenia 1 / 16
Interpretujac Media - Neurolingwistyczne Programowanie (NLP) 1/3 Napisy PL
JAK NAPASC NA PAÑSTWO (1/7) [napisy pl]
Spowiedz agenta (1/6)
Swiat Wedlug M-o-n-s-a-n-t-o 01/11
Dr Rath - kartel farmaceutyczny 1/4 (Napisy PL)
Masoneria - Ukryte Sily 1/5
MIAZDZENIE SWIADOMOSCI (1/5)
Khazarian Conspiracy PL 1/11
Money As Debt - Pieniadze Jako Dlug (Napisy PL) 1/5