Doraźna pomoc stomatologiczna w nocy, w niedziele i w święta udzielana jest w Poznaniu jedynie w dwóch gabinetach dentystycznych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Z ich pomocy można korzystać w godzinach od 19 do 7 rano oraz w niedziele i święta:

Poznań-Stare Miasto
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Falck Medycyna Region Wielkopolska

ul. Strzelecka 49
Tel. 61 8559655

Poznań-Wilda
Pozdent Stomatologia

ul. Czajcza 1A
Tel. 61 8351801Czytaj także:

Gdzie doładować KomKartę w Wigilię

24 grudnia nieczynne będą wszystkie punkty sprzedaży biletów komunikacji miejskiej prowadzone przez Zarząd Transportu Miejskiego. Sprawdź, gdzie tego dnia doładujesz KomKartę.Apteki dyżurne w wigilię i święta Bożego Narodzenia

Przedstawiamy Wam godziny pracy poznańskich aptek dyżurujących w Wigilię i w święta Bożego Narodzenia.Spowiedź adwentowa, Pasterki i msze św. w święta Bożego Narodzenia w Poznaniu

W wielu poznańskich parafiach przedświąteczne spowiedzi zakończyły się już w środę. W niektórych kościołach księża spowiadać będą także w czwartek i w Wigilię rano. Sprawdź, gdzie Pasterka odprawiana będzie także o godz. 22.Komunikacja miejska w Wigilię i święta Bożego Narodzenia

Sprawdź, jak w Poznaniu kursować będą autobusy i tramwaje w Wigilię oraz pierwszego i drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia. 24 grudnia nocne autobusy i tramwaje zaczną kursować o godz. 17.00.Jak będą czynne sklepy w święta i sylwestra?

Chcesz zrobić zakupy w wigilię albo sylwestra? Lepiej sprawdź, w jakich godzinach będą czynne największe galerie handlowe w Poznaniu.
Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

też niezadowolona (gość)

Szkoda, że nie przeczytałam wcześniej opinii o dentyście na Czajczej. Poszłam tu bo mnie bolało. Ten kretyn rozrył mi zdrowy ząb w kilku miejscach, wsadził lekarstwo nie wiadomo po co. Na koniec powiedział , że sprawdzał czy ząb jest żywy (a ja myślałam, że wierci w dziurze)- może żywy, może umiera. No idiota po prostu! Poszłam do mojego dentysty a ten w szoku, że przecież ząb był ok, tylko problem jest z dziąsłem.

Niezadowolony (gość)

Niestety potwierdzam - Czajczą omijajcie z daleka. Pani chyba wcześniej pracowała jako rzeźnik. Jak sprawdzała czy ząb na pewno mnie boli, to waliła tymi swoimi sztućcami jakby chciała dziurę śrubokrętem w stole zrobić. Aż mnie z bólu w fotel wbijało. Przy okazji oczywiście hacząc o pozostałe zęby. A co! A jak zaczęła wiercić to chyba całą swoją masą napierała na wiertło. Nawet 25 lat temu w podstawówce delikatniej się ze mną pani stomatolog obchodziła. Że też takie gabinety mają rację bytu?! Jakby z karę mieli leczyć.

kasia (gość)

Centrum Stomatologii Help. Placówka przy ul. Głogowskiej 82 jest czynna całą dobę również w niedziele i święta :)

3 grosze Bronek

Natura nie znosi próżni. Gdy dalej tak będzie to wróci stare i będą w każdej okolicy balwierze, cyrulicy - rwący zęby i upuszczający krew :) Na razie tym upuszczaniem zajmują się pijawki, ale nie mające nic wspólnego z wiadomym urzędem pobiorczym :)

jula (gość)

Na Strzeleckiej tylko dzieci. W Victoria Center na Strzeleckiej przyjmują pacjentów do 18 rż.
(chyba, że się ostatnio coś zmieniło)
Dorośli w Szpitalu Wojskowym mogą się leczyć

pozfort

Doraźna pomoc stomatologiczna. Można z niej skorzystać w tylko dwóch gabinetach w Poznaniu (nie ma ograniczeń wiekowych). Całkiem niedawno było to możliwe tylko w jednym miejscu - przy ul. Czajczej.

A Szpital Wojskowy nie ma podpisanej umowy na dyżury z NFZ od blisko trzech lat.