Donata Potocka Donata Potocka

Donata Potocka

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Donata Potocka została skarbniczką gminy Gizałki

Zastąpiła Marię Dziat-kiewicz, która z końcem 2010 roku przeszła na emeryturę. Nowa skarbniczka pieczę nad finansami gminy przejmie w dniu jutrzejszym, 1 lutego. Ostatnio Donata Potocka pracowała w Zespole Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie na stanowisku głównej księgowej. Mieszka w Bro-niszewicach.
– Pani Potocka była jedynym kandydatem na to stanowisko – mówił na sesji wójt Robert Łoza. – Po rozmowie kwalifikacyjnej uznaliśmy, że profesjonalizm i doświadczenie zawodowe wskazują na to, że jest osobą, która posiada odpowiednie przygotowanie i może pełnić tą funkcję.
Donata Potocka jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Pleszewie. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu na kierunku zarządzania i marketingu o specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Studiowała też
w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu audytu wewnętrznego i kontroli finansowej. Posiada certyfikat księgowego, uprawnionego do prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Donata Potocka ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe. Pracowała w Urzędzie Skarbowym w Kaliszu, w dwóch prywatnych firmach, w biurze rachunkowym, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pleszewie, w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pleszewie, w Urzędzie Miasta i Gminy Pleszew na stanowisku kierownika wydziału finansowego oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Pleszewie.
Funkcję głównego księgowego pełniła od siedmiu lat na różnych etapach kariery zawodowej.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!