13 czerwca odbędzie się kolejna Gra Miejska. Dołącz do drużyny MM Poznań i pomóż nam pokonać uzbrojonych strażników skrzyni, która stanie w centrum Poznania.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Gra Miejska to kapitalna zabawa przypominająca podchody i gry RPG, w której uczestniczą zespoły liczące od 3 do 5 członków. Rywalizujące drużyny starają się wykonać postawione przed nimi zadania w jak najkrótszym czasie. Liczą się: szybkość działania, kojarzenie faktów i miejsc, skuteczna praca zespołowa, orientacja w terenie i odrobina sprytu. Całość rozgrywana jest w przestrzeni miasta, które stanowi integralny element rozgrywki.

13 czerwca na ulicach Poznania zostanie rozegrana już 15. edycja gry zatytułowana "Poszukiwacze Prawdy". Co nas czeka tym razem?

„W samym centrum Poznania stoi stara skrzynia. Strzegą jej, niczym wielkiego sekretu, uzbrojeni strażnicy. Kaptury zasłaniają twarze, więc nie można nawet spojrzeć im w oczy, by wybadać zamiary... Skrzynia wygląda na bardzo starą. Wielki, ręcznie kuty zamek chroni jej wnętrze przed okiem niewtajemniczonych. Co jest w środku? Złoto, cenne dokumenty, a może mapa prowadząca do miejsca ukrycia skarbu?”

Zgłoszenia chętnych są przyjmowane do 12 czerwca (szczegóły na stronie www.gramiejska.pl), ale my zachęcamy Was do stworzenia zespołu MM Poznań. Drużyna złożona z Użytkowników i dziennikarzy naszego portalu to już stały element gier miejskich w Poznaniu (raz nawet wygraliśmy!).

Jeśli macie ochotę na wspólną zabawę, zgłoście się, wpisując komentarz pod tym artykułem i wysyłając na adres redakcja@mmpoznan.pl e-maila ze swoim numerem telefonu (telefonicznie ustalimy szczegóły).

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 12 czerwca do godz. 16.

Zobacz relacje z potyczek drużyny MM Poznań w poprzednich edycjach Gry Miejskiej:

Gra Miejska: Śmigaliśmy tramwajami

W 14. edycji Gry Miejskiej głównym środkiem transportu graczy były tramwaje. Drużyna MM Poznań w skromnym składzie nie zdążyła uporać się z ostatnim etapem zadania.Gra Miejska: Powstańcy odbili Ratusz!

Drużyna o kryptonimie C-73 wygrała XIII edycję Gry Miejskiej, którego tematem było Powstanie Wielkopolskie. Drużyna MM Poznań tym razem za dużo kombinowała.Drużyna MM wygrała Grę Miejską! (relacja MoDO)

Zespół MM Poznań zwyciężył w Grze Miejskiej "Poznań poza czasem". Głównym zadaniem do wykonania było odnalezienie skradzionego diademu Ottona III. Zobacz relację na żywo!Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!