Na imprezie kończącej festiwal Urban Legend/Miejska Legenda w poznańskim klubie SPOT wystąpił Gracjan Roztocki. Zobacz zdjęcia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na zaproszenie organizatorów festiwalu, a może raczej ciągu ulicznych happeningów, dotyczących miejskich legend, w poznanskim klubie SPOT wystąpił Gracjan Roztocki.

I chociaż nie jest poznaniakiem, to jako "legenda Internetu" stał się twarzą cyklu imprez Urban Legend. Z krotkim koncertem wystąpił także w sobotę w klubie SPOT.

Nie mogło się bez niego obyć, skoro specjalnie dla Poznania i Poznaniaków napisał piosenkę, którą oczywiście zaśpiewał podczas koncertu.

A jak było? Jeśli nie załapaliście się na ten koncert, to zobaczcie i posłuchajcie u nas...


Więcej zdjęć w galerii poniżej

Przeczytaj także:

Gracjan Roztocki śpiewa o Poznaniu!

Gracjan Roztocki, gwiazda Internetu, artysta-naturysta, pojawił się w Poznaniu, na zaproszenie organizatorów festiwalu Urban Legend. Zobacz co Gracjan mówi o festiwalu i swoim występie!Urban Legend: Nowożeńcy opanowali park Sołacki

Trzydzieści trzy pary nowożeńców pozujących równocześnie do zdjęć w parku Sołackim? Dlaczego nie? Właśnie tu performancem "Love Stories" rozpoczął się niezwykły festiwal - Urban Legend.Młoda para razy trzydzieści trzy (wideo)

Takiego najazdu nowożeńców park Sołacki nie przeżył jeszcze nigdy. Trzydzieści trzy młode pary w obiektywie fotografów - zobacz wideo z happeningu rozpoczynającego festiwal Urban Legend.Urban Legend – zabawa dla wtajemniczonych

Uwielbiam akcje artystyczne i kulturalne, które znienacka „atakują” przechodniów, zmuszają ich do zatrzymania się, zastanowienia się. Niestety, nie dotyczy to festiwalu Urban Legend.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aneta w

komentarz. ciekawi mnie czy organizatorzy obejrzeli strone internetowa Gracjana Roztockiego przed zaproszeniem go do imprezy urban legend?
jesli tak - to albo nie wiedza co robia albo maja co najmniej podejrzane pojecie o wartosciach estetycznych.
Skandal! Promowac amatora z perwersyjnymi zapedami jako artyste!