W niedzielę, 30 sierpnia na Starym Rynku odbędzie się Happening Gitarowy. W ramach Akademii Gitary zabrzmi "Don't worry, be happy".

Happening Gitarowy to największe wydarzenie Akademii Gitary. Co roku w ostatnią niedzielę wakacji gromadzi na Starym Rynku w Poznaniu kilkuset miłośników sześciu strun. Tego lata będzie wyjątkowo pozytywnie. Uczestnicy zagrają wspólnie utwór Bobby’ego McFerrina „Don’t worry, be happy”. Z happeningowej sceny będzie ich wspierać charyzmatyczny duet Riffertone.

- W zeszłym roku cały Stary Rynek wraz z 300 gitarzystami rozkołysał się w rytm hitu „The Pasenger” Iggy'ego Popa. Tym razem liczymy na więcej - mówią organizatorzy.

Każdy, kto chce wziąć udział w wydarzeniu jako uczestnik lub widz, powinien pojawić się na Starym Rynku w niedzielę przed południem.

Polecamy też: Akademia Gitary 2014 - Kilkuset gitarzystów zagra "The Passenger" Iggy’ego Popa

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!