Zespół Hey akustycznie w Poznaniu - niezwykły koncert odbędzie się w sobotę 29 marca w Sali Ziemi MTP. Jak Kaśka Nosowska i spółka prezentują się w repertuarze bez prądu? Sprawdźcie!

Hey ponownie wyruszył w akustyczną trasę. Skład zespołu został poszerzony o zaprzyjaźnionych muzyków, a znane rockowe utwory uzyskały nietypowe aranżacje. Na scenie pojawią się skrzypce, sekcja dęta i inne akustyczne instrumenty.

Repertuar z poprzedniej trasy unplugged został wzbogacony o najpopularniejsze utwory z dwóch ostatnich albumów "Miłość!, Uwaga!, Ratunku!, Pomocy!" oraz "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan".Hey akustycznie zagrał po raz pierwszy już jesienią 1993 roku. Koncert odbył się w studiu Radia Łódź. Jednak muzycy nie byli zadowoleni z tego występu.

- To były chwile bardzo młodzieńcze. Nie wiedzieliśmy, jak się do tego zabrać. Występ polegał na tym, że na instrumentach akustycznych graliśmy dokładnie tak samo, jak na instrumentach elektrycznych. Nieporozumienie. Dlatego wolelibyśmy o tym zapomnieć - wspominał na łamach "Teraz Rocka" gitarzysta Marcin Żabiełowicz

ZOBACZ TAKŻE: Skunk Anansie w Poznaniu - Akustyczny koncert w auli UAM [ZDJĘCIA]

Hey po raz drugi zaprezentował się w wersji bez prądu 10 września 2007 roku w Teatrze Roma. Zespół zagrał 17 piosenek w tym dwa covery - PJ Harvey i Iggy'ego Popa. Koncert odbył się z okazji 15-lecia istnienia grupy, a na scenie nie zabrakło gości: Agnieszki Chylińskiej, Budynia i Czesława Mozila. Tego występu można posłuchać na płycie "MTV Unplugged".

Teraz z akustycznym setem Kaśka Nosowska i spółka przyjeżdżają do Poznania.

Hey akustycznie w Poznaniu
Sala Ziemi MTP (ul. Głogowska 14)
29 marca, godzina 19
bilety: 65-125 zł

Skomentuj:
Hey akustycznie w Poznaniu - Koncert bez prądu w Sali Ziemi 29 marcaZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!