W czwartek polscy hokeiści po raz trzeci zremisowali z zespołem Chile. Tym razem wynik meczu to 4:4 (3:3).

Chilijczycy okazują się więc bardzo wymagającym przeciwnikiem dla polskiej drużyny. Dwa wcześniejsze spotkania zakończyły się remisami 1:1. Natomiast z młodzieżówką gospodarzy Polacy wygrali 3:1. Teraz po raz kolejny nie dali rady pokonać seniorów.

Biało-czerwoni bardzo szybko objęli prowadzenie po krótkim rogu, ale potem oddali inicjatywę gospodarzom, którzy strzelili trzy kolejne gole. W końcówce pierwszej odsłony nasza drużyna potrafiła jednak doprowadzić do wyrównania. Po przerwie Polacy wygrywali 4:3, ale nikłego prowadzenia nie udało się utrzymać do końca.

Podopieczni holenderskiego trenera Basa Dirksa rozegrają w Chile jeszcze trzy mecze. Do kraju wrócą 31 stycznia.

Polska - Chile 4:4 (3:3)
bramki: dla Polski - M. Juszczak 2 (32-kr, 48-kr), M. Nowakowski (3-kr), P. Bratkowski (34); dla Chile - Zahri (5), Rodriguez (21), Becker (29), Richter (53).
Wyjściowa jedenastka polskiego zespołu: Matuszak, M. Juszczak, Dutkiewicz, Kluczyński, Nowakowski, Raciniewski, D. Rachwalski, T. Marcinkowski, Oszyjczyk, Majchrzak, Żywiczka. Pozostali zawodnicy także pojawili się na placu gry. Nie grali tylko Chyła i Zimnicki.

Więcej informacji na stronie Głosu Wielkopolskiego

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!