Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Firma HP w trakcie oficjalnej premiery w Warszawie zaprezentowała swojego nowego, ultralekkiego i szykownego laptopa HP Spectre 13. Na zgromadzonych gościach wrażenie zrobiła nie tylko elegancka otoczka wydarzenia premierowego, ale także sam laptop, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Premiera laptopa HP Spectre 13 odbywała się w, z pozoru, dość nietypowej konwencji. Zaproszeni przez producenta Maja Sablewska i Ekskluzywny Menel (chodzi o blogera Kamila Pawelskiego, a nie najlepiej ubranego pana spod budki z piwem), konwersowali na scenie na temat tego jak najlepiej dobrać ubiór pod... laptopa.
Prezentowano stylizacje dla mężczyzn i kobiet, które faktycznie świetnie współgrały z wyglądem urządzenia. Serio. Zdziwienie z dość nietypowego przebiegu wydarzenia szybko przerodziło się w zrozumienie i stwierdzenie: „to ma sens". HP zaprosiło w moim odczuciu właściwe osoby – taki dobór osobistości świadczy jasno o tym, że producent stawia nie tylko na dobre parametry techniczne ultrabooka, ale także na jego design.


Nie posunę się do oklepanego stwierdzenia, że nowy HP Spectre 13 wygląda jak milion dolarów, ale... ładniejszego laptopa jeszcze nigdy nie widzieliśmy. Konstrukcja wyposażona w 13,3-calowy ekran Full HD (pokryty szkłem Gorilla Glass!) wykonana jest w dużej mierze z aluminium obrabianego metodą CNC. Spodnią część urządzenia wykończono karbonem, czyli włóknem węglowym. Takie połączenie pozwoliło nie tylko uzyskać wagę urządzenia na poziomie zaledwie 1,1 kg, ale także uczynić go niebywale wręcz cienkim! Grubość urządzenia wynosi 10,44 milimetra, ale dzięki wysokiej sztywności materiałów, laptop jest niezwykle solidny.

Czytaj więcej: www.conowego.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!