III Kórnicki Spływ Kajakowy z FX-em odbędzie się w weekend 12 - 13 kwietnia. Jego uczestnicy pokonają 35-kilometrową trasę, podzieloną na dwa odcinki. Będą się świetnie bawić!

III Kórnicki Spływ Kajakowy: z Bnina do Kamionek
III Kórnicki Spływ Kajakowy z FX-em rozpocznie się w Bninie. Kajakarze popłyną przez jeziora Kórnickie, Skrzynki Duże, Skrzynki Małe i dalej rzeką Głuszynką, przez zarośnięte Jezioro Borowieckie do Kamionek, gdzie spędzą noc pod namiotami. Wcześniej jednak wezmą udział w nietypowych konkurencja integracyjnych, przygotowanych przez "FX events”. dzień zakończą przy ognisku i wspólnymi śpiewami.

III Kórnicki Spływ Kajakowy: z Kamionek do Poznania
W niedzielę kajakarze popłyną urokliwą rzeką Głuszyną, a później Koplą do Czapur, aż do ujścia do Warty i dalej Wartą aż do parku na Szelągu w Poznaniu.

III Kórnicki Spływ Kajakowy organizuje "FX events” przy współpracy Urzędu Miasta i Gminy Kórnik oraz Rady Osiedla Stare Winogrady.

Skomentuj:

III Kórnicki Spływ Kajakowy już w sobotę!
Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!