Zaplanowana na piątkowy wieczór impreza Surf Night została odwołana. Organizatorzy przepraszają wszystkich zainteresowanych i zapewniają, że zwrócą pieniądze za bilety.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
To miała być najgorętsza noc czerwca. W poznańskim klubie Post Dali miała dziś królować muzyka house i latino. Miały się też odbyć konkursy w skimboardzie i bikini.

Niestety, właśnie otrzymaliśmy informacje, że organizatorzy z przyczyn niezależnych od siebie są zmuszeni odwołać imprezę. Osoby, które już nabyły bilety, mogą je zwrócić w miejscach, gdzie je nabyły i tam otrzymają zwrot pieniędzy.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Naczelniq

:(. Wielka szkoda! Czekałem na skimboard jam, ale zrozumiała jest decyzja organizatorów, padało pół dnia z przerwami, dziewczyny pewnie zamarzły by w swoich kreacjach;) A wiadomo coś o tym czy impreza w ogóle zostanie na nowo zrealizowana?