W Palmiarni Poznańskiej W Palmiarni Poznańskiej

Przed świętami w Palmiarni Poznańskiej (© Archiwum/Grzegorz Dembiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w czwartek, 17 kwietnia 2014 r.. Spośród wielu zapowiedzianych na ten dzień wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu będą odbywać się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Świąteczne akcenty w palmiarni
Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych Animacje dla dzieci przygotowały atrakcje dla najmłodszych zwiedzających palmiarnię. Przewidziano zajączki z balonów, łowienie ryb na wesoło, tropikalne poszukiwanie jajeczek z Zajączkiem itd. W sali konferencyjnej odbywa się natomiast "wystawa wielkanocna", a na niej m.in. prace Piotra Mastalerza oraz... żywe kurczaki. Atrakcje i wystawa - z biletem wstępu do palmiarni.

Imprezy w Poznaniu - Warsztaty dźwięku w "Głośnej"
W Kluboksięgarni "Głośna" odbędą się zajęcia pt. "Warsztat dźwięku". Spotkanie poprowadzi trójka zamiejscowych muzyków: Paulina Owczarek, Marcin Olejniczak i Michał Majchera. Tematem warsztatów będzie muzyka improwizowana. Koszt udziału w spotkaniu to 10 zł (w całości do wykorzystania w barze).

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu - Juwenalia 2014 [ZDJĘCIA]

Imprezy w Poznaniu - Jak pomóc dzieciom w nauce
Pracowania Edu (os. Pod Lipami 2E) zaprasza na bezpłatne warsztaty wspomagania dzieci w nauce. Będzie można też dowiedzieć się jak polepszyć koncentrację ucznia, czy poprawić prędkość czytania. Zapisy i godzinowe terminy do ustalenia na stronie: czytaleniedladzieci.pl.

Imprezy w Poznaniu - Dzień Kazachski na UAMie
Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM organizuje Dzień Kazachski. To nie tylko wykład i wystawa na temat współpracy politycznej między Polską a Kazachstanem, ale również kuchnia, której można skosztować i filmy kazachskie, które można obejrzeć. Start od godziny 11 do 18.

Imprezy w Poznaniu - Magia Przestrzeni w Zamku
Na wystawę rzeźb prof. Anny Rodzińskiej powstających od lat 60 do dnia dzisiejszego pt. "Magia Przestrzeni" zaprasza CK Zamek. Wystawa jest dostępna w Galerii Sztuki Współczesnej Profil w godz. 11-19. Wstęp kosztuje 2 i 3 zł.

Imprezy w Poznaniu - Dzieci stworzą mazurka
Świąteczne warsztaty kulinarne. Młodzi kucharze upieką ciasto, którego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole. Każde dziecko wykona swojego mazurka. Impreza odbędzie się w Cafe Liniwiec (os. Na Murawie 8/1) Początek o godzinie 17. Zapisy: 600 34 22 60. Koszt 25 zł.

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w czwartek, 17 kwietnia 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!