Doktor Wanda Błeńska Doktor Wanda Błeńska

Doktor Wanda Błeńska (© Marek Zakrzewski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w czwartek, 24 kwietnia 2014 r.. Spośród wielu zapowiedzianych na ten dzień wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu będą odbywać się tego dnia.


Imprezy w Poznaniu - Wanda Błeńska spełnione życie
Rada Osiedla Ogrody i Ogród Botaniczny zapraszają na wykład autorki książki o dr Wandzie Błeńskiej, Joanny Gadzińskiej. Początek o godz. 18. Chętni powinni przyjść do sali wykładowej im. Z. Czubińskiego w pawilonie ekspozycyjno-dydaktycznym. Wstęp wolny (wejście przed sklepem ogrodniczym "Botanik").

Imprezy w Poznaniu - Grafiki Zachariasza Adamczaka
O godz. 18 .30 w Poema Cafe (ul. Langiewicza 2) rozpocznie się wernisaż wystawy grafik Zachariasza Adamczaka (poznańskiego malarza i grafika). Wstęp jest wolny, a sama wystawa będzie czynna do 14 maja w godzinach otwarcia kawiarni.

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu - Targi Look i Beauty Vision Poznań 2014 już w weekend!

Imprezy w Poznaniu - O poznańskim zabójcy i nekrofilu
W Kluboksięgarni "Głośna" (ul. Św. Marcin 30) odbędzie się spotkanie z Waldemarem Ciszakiem i Michałem Larkiem, autorami książki pt. "Martwe ciała", opowiadającej historię Edmunda Kolanowskiego, seryjnego zabójcy i nekrofila, działającego w Poznaniu w latach 80. Książka to połączenie reportażu, wywiadu i sensacyjnej fabuły. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 . Wstęp wolny.

Imprezy w Poznaniu - Spotkanie z książką w Galerii MM
Skład Kulturalny (ul. Św. Marcin 24) zaprasza na spotkanie z autorką powieści "Horror vacui", Katarzyną Gondek. To debiut powieściowy pisarki. "Horror vacui" jest książką niepokojącą i intrygującą. Opisuje historię dojrzewania młodej kobiety. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.

Imprezy w Poznaniu - Poznaniaku, przyjdź i oddaj krew!
W domu studenckim "Eskulap" przy ulicy Przybyszewskiego 39 i Palmiarni przy ulicy Matejki 18, można oddawać krew. W pierwszej lokalizacji od godziny 9 do 13, w drugiej od 10 do 15. Najbardziej potrzebne grupy krwi to 0 Rh - i A Rh -.

Imprezy w Poznaniu - O generale Stanisławie Maczku
Wydział Historyczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza i Dom Wydawniczy Rebis zapraszają dziś na promocję książki Evan'a McGilvray'a "Generał Stanisław Maczek. Stal i honor. Życie i służba dowódcy I Dywizji Pancernej ". Odbędzie się ona w sali im. Jerzego Topolskiego Collegium Historicum przy ul. Św.Marcin 78. Początek o godz. 16.30. Wstęp wolny.

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w czwartek, 24 kwietnia 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!