Motyle w palmiarni

Motyle w palmiarni będzie można podziwiać do 13 kwietnia (© Łukasz Gdak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w piątek, 14 marca 2014 roku. Spośród wielu zapowiedzianych wydarzeń wybraliśmy kilka na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu odbywają się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Motyle w palmiarni
Osoby, które wejdą do pawilonu numer 8 Palmiarni Poznańskiej, nie powinny się zdziwić, gdy kolorowe motyle będą latać nad ich głowami. W piątek rozpoczyna się tam wystawa żywych motyli (potrwa do 13 kwietnia). Wstęp od godz. 9 - w ramach zakupionego biletu do palmiarni.

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu - Andre Tanneberger w maju w Pacha Poznań

Imprezy w Poznaniu - Fotografie Piotra Pietryga
W Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (ul. Kutrzeby 10) odbędzie się wystawa fotografii Piotra Pietryga. Zaprezentowana zostanie seria 50 ambrotypów (takie zdjęcia charakteryzują się blaskiem srebra i czernią, co daje wrażenie trójwymiarowości). Wernisaż wystawy odbędzie się o godz. 18.

Imprezy w Poznaniu - Wystawa obrazów w Domu Kultury
W Domu Kultury Ptapty (mieści się w budynku Teatru Polskiego przy ul. 27 Grudnia 8/10) odbędzie się wernisaż wystawy Piotra Ambroziaka. Jest on absolwentem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, członkiem wielu stowarzyszeń artystycznych, który tworzy nie tylko obrazy, ale i obiekty. Wernisaż odbędzie się o godz. 20.

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w piątek, 14 marca 2014 r.Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!