Botanik wiosną Botanik wiosną

Botanik wiosną (© Andrzej Szozda)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w piątek, 25 kwietnia 2014 roku. Spośród wielu zapowiedzianych wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu odbywają się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Dzieci zostaną przyjaciółmi Ziemi
W MDK nr 3, przy ul. Jarochowskiego 1 odbędzie się impreza ekologiczna "Jestem przyjacielem Ziemi". Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-9 lat. Początek o godz. 17.30. Wstęp wolny, ale najlepiej wcześniej zgłosić dziecko (tel. 61 866 57 47).

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu -Spring Break

Imprezy w Poznaniu - Darmowe lody dla Czytelników "Głosu"
Placówki należące do Gastronomicznej Spółdzielni Spożywców "Społem" przygotowały niespodziankę dla czytelników "Głosu Wielkopolskiego". W piątki czekają tam na nich darmowe porcje lodów. Wystarczy przynieść ze sobą aktualny (piątkowy) egzemplarz "Głosu". Darmowe lody można zjeść w sześciu placówkach Społem GSS: "Santos" (ul. Koronna 1a), "Warta" (ul. Wilczak 3), "Rzepicha" (os. Piastowskie 74), "Expressowa WZ" (ul. Fredry 12), "Expressowa" (Aleje Marcinkowskiego 14) oraz "Expressowa Cafe" (ul. 28 Czerwca nr 150).

Imprezy w Poznaniu - Poznaj wyspę Borneo
Szalona podróżniczka, jak sama o sobie mówi, Was Estra, opowie o swojej fascynującej podróży na największą wyspę świata, Borneo. Spotkanie odbędzie się w Blubra Kafe (ul. Szamarzewskiego 14) o godzinie 18.

Imprezy w Poznaniu - Spotkanie z norweską pisarką
Księgarnia Z Bajki (os. Przyjaźni 125) organizuje o godz. 19 spotkanie z norweską pisarką i poetką Kjersti Annesdatter Skomsvold. Wstęp wolny.

Imprezy w Poznaniu - Konferencja: Czym jest gender?
Na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM (ul. Umultowska 89a) odbędzie się konferencja naukowa pt. "Gender. Czym było? Czym jest? Czym się staje?". Spotkanie odbędzie się w godz. 9.45- 17.30. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Studiów Genderowych. (AJ)

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w piątek, 25 kwietnia 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zapraszam (gość)

Serdecznie zapraszam i zachęcam
do wypełnienia ankiety osób, które korzystały z usług hotelarskich w którymś z obiektów Pałacowych w powiecie jeleniogórskim w województwie Dolnośląskim. Czyli w obiektach: Pałac Dębowy, Pałac Łomnica, Pałac Miłków, Pałac Pakoszów, Pałac Paulinum, Pałac Smyrna, Pałac Staniszów, Pałac na Wodzie albo Pałac Wojanów.
Ankieta jest anonimowa, a wypełnienie jej nie zajmuje dużo czasu. Wyniki posłużą autorce do napisania pracy.

http://moje-ankiety.pl/respond-49465.html