Wielkanocne ozdoby Wielkanocne ozdoby

Wielkanocne ozdoby (© Sławomir Seidler)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić we piątek, 4 kwietnia 2014 roku. Spośród wielu zapowiedzianych wydarzeń wybraliśmy kilka na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu odbywają się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Dzieci stworzą ozdoby
Cafe Leniwiec (os. Na Murawie 8/1) zaprasza na warsztaty artystyczne dla dzieci. Będą mogły one własnoręcznie stworzyć okienne ozdoby na Wielkanoc. Początek o godzinie 17. Koszt udziału w zajęciach to 9 zł. Obowiązują zapisy: 600 34 22 60.

Imprezy w Poznaniu - Turniej wiedzy o świecie w MDK nr 3
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 przy ul. Jarochowskiego 1 zaprasza na turniej wiedzy o świecie w ramach cyklu "Poznajemy świat". Zgłaszać się mogą dzieci w wieku do 10 lat. Turniej rozpocznie się o godz. 17.30. Zgłoszenia przyjmowane są osobiście lub pod nr. tel. 61 866 57 47. Wstęp wolny.

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu - Zobacz więcej!

Imprezy w Poznaniu - Oznakuj rower w komisariacie
W godz. 15-18 w komisariacie Poznań Stare Miasto (Al. Marcinkowskiego 31) można oznakować swój rower. Mieszkańcy powinni wziąć ze sobą dowód osobisty - rower zostanie oznakowany tajnopisem i zarejestrowany w policyjnym systemie (właściciel otrzyma "dowód rejestracyjny").

Imprezy w Poznaniu - Drzwi otwarte w Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9 na os. Wichrowe Wzgórze 111 zaprasza kandydatów na drzwi otwarte. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Zainteresowani będą mogli zobaczyć szkołę i zapoznać się z jej ofertą. Dyrekcja planuje utworzenie e-klasy, artystycznej, dziennikarskiej i językowej.

Imprezy w Poznaniu - Podsumowanie akcji dla Syryjczyków
W auli (sala 107) Wyższej Szkoły Bankowej przy ul. Ratajczaka 5/7, o godz. 18, odbędzie się pokaz zdjęć z wyprawy Macieja Pastwy do obozu w Charmanli. Goście posłuchają o wyprawie i obejrzą film przedstawiający życie w obozie dla uchodźców. Wstęp wolny.

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w piątek 4 kwietnia 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!