Aula Nova w Poznaniu Aula Nova w Poznaniu

Aula Nova w Poznaniu (© Waldemar Wylegalski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w poniedziałek, 28 kwietnia 2014 roku. Spośród wielu zapowiedzianych wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu odbywają się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Projekt Aula Nova - drzwi otwarte
Krótka prezentacja muzyczna, a potem zwiedzanie zakamarków obiektu - na to mogą liczyć osoby, które wezmą udział w spotkaniach w Auli przy ul. Święty Marcin 87 (godz. 10, 13, 17). Spacer uświetni prelekcja prof. Haliny Lorkowskiej.

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu - Kocham kino w Multikinie

Imprezy w Poznaniu - Debata: Czy sport może być sztuką?
"Czy sport jest/może/powinien być sztuką?" - to tytuł dzisiejszej debaty, która odbędzie się w Sali Senackiej Akademii Wychowania Fizycznego (ul. Królowej Jadwigi 27/19). Początek o godz. 17.

Imprezy w Poznaniu - Z czym kojarzy się Kolumbia?
Shakira, kawa czy banany? Kasia Małecka mieszkała w Kolumbii dwa lata. O swoich przeżyciach opowie podczas kolejnego spotkania podróżniczego w kluboksięgarni "Głośna" (ul. Św. Marcin 30/8-9) o godz. 19. Wstęp kosztuje 10 zł - do wykorzystania w barze.

Imprezy w Poznaniu - Dyskusja o filmach w Kinie Muza
Dyskusyjny Klub Filmowy Kamera zaprasza na seans z cyklu "Pokolenia wojny w polskim kinie". O godz. 21 wyświetlony zostanie film pt. "Kanał". W programie prelekcja i dyskusja.

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w poniedziałek, 28 kwietnia 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!