Urząd Miasta Poznania Urząd Miasta Poznania

Urząd Miasta Poznania. Od godz. 11 będzie można oglądać wystawę świątecznych pocztówek (© W.Kaiser)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w poniedziałek, 7 kwietnia 2014 roku. Spośród wielu zapowiedzianych wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu odbywają się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Wystawa kartek świątecznych w UM
Od godziny 11 w Holu Urzędu Miasta, przy pl. Kolegiackim 17, można będzie oglądać wystawę świątecznych pocztówek, stworzonych w ramach V. Ogólnopolskiego Konkursu "Świąteczna Pocztówka".

Imprezy w Poznaniu - Zobacz więcej!

Imprezy w Poznaniu - Wernisaż w Galerii Miejskiej Arsenał
Pierwsza w Polsce wystawa prac tureckiego twórcy Serkana Özkaya do obejrzenia od poniedziałku w Galerii Miejskej Arsenał. "Nagłe podmuchy wszystkich krajów" to zestaw dzieł, które zaskakują i poruszają w sposób istotny kwestie współczesności. Wernisaż o godzinie 18. Wstęp wolny.


Imprezy w Poznaniu - Stolik Poetycki w Poema Cafe
Poema Cafe (ul. Langiewicza 2) organizuje spotkania przy kawie i poezji. Stolik Poetycki to cykl rozmów poświęconych liryce, który odbywa się w każdy poniedziałek o godzinie 19.


Imprezy w Poznaniu - Spotkanie z Ingą Iwasiów w CK Zamek
Centrum Kultury Zamek zaprasza na spotkanie z Ingą Iwasiów, poetką, prozaiczką. Dyskusja odbędzie się na Scenie Nowej o godzinie 18. Wstęp wolny.

Imprezy w Poznaniu - Wykład "Z dzieckiem w świat wartości"
Księgarnia Bajka (os. Przyjaźni 125) organizuje o godzinie 19 warsztaty dla dorosłych "Z dzieckiem w świat wartości", który poświęcony będzie efektywnemu wychowaniu dzieci. Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się między innymi jak zapobiegać złym zachowaniom i że wpojenie dobrych wartości najmłodszym daje lepszy efekt niż kary. Zajęcia poprowadzi Krystyna Adamczak w oparciu o książkę "Z dzieckiem w świat wartości" Ireny Koźmińskiej i Elżbiety Olszewskiej. Wstęp 20 zł.

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w poniedziałek, 7 kwietnia 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!