Motyle w palmiarni Motyle w palmiarni

Motyle w palmiarni (© Łukasz Gdak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w sobotę, 22 marca 2014 roku. Spośród wielu zapowiedzianych na ten dzień wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu będą odbywać się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Koty i motyle w palmiarni
W sobotę i niedzielę w Palmiarni Poznańskiej odbywać się będzie pokaz kotów do adopcji, przygotowany przez Fundację Animalia. Dodatkowo, w palmiarni trwa wystawa żywych motyli (w pawilonie nr 8), wystawy kolekcjonerskie "Motyle świata" oraz bojowników syjamskich (w sali konferencyjnej) . Dla najmłodszych będą zorganizowane animacje. Palmiarnia czynna w godz. 9-17 (kasa do godz. 16). Bilet wstępu do palmiarni jest biletem na pozostałe atrakcje.

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu i Wielkopolsce: 21 - 23 marca 2014 r.

Imprezy w Poznaniu - Posłuchaj o przygodach psa
Księgarnia z Bajki na os. Przyjaźni 125 zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami, na Poranek literacki z Romanem Pawlakiem, autorem książki: "Czaruś, pies z charakterem." Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 11. Wybrana opowieść to historia szczeniaka, który w zimną, marcową noc, własnym ciałem ogrzał małą dziewczynkę zagubioną w lesie. Wstęp jest wolny.

Imprezy w Poznaniu - Concordia Design zaprasza dzieci
Wymyślanki zapraszają na cykl warsztatów Czytamy i wymyślamy, podczas których dzieci bawią się z bohaterami wybranych bajek łącząc mały design, aktywności plastyczne, ruchowe, językowe i wiele innych. Zajęcia rozpoczną się o godz. 11. Warsztaty przeznaczone dla dzieci 3-6 lat. Wstęp 35 zł.

Imprezy w Poznaniu - Możesz zwiedzić PCEUiP
W godz. 10 - 14 odbędą się Drzwi Otwarte w Poznańskim Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej (ul. Jawornicka 1). Chętni uczniowie będą mogli zwiedzić nowoczesne pracownie i laboratoria, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Na Drzwiach Otwartych obecni będę też przedstawiciele pracodawców oraz firmy pośrednictwa pracy (oferującą zatrudnienie absolwentom szkoły).

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w sobotę, 22 marca 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!