Tęcza nad Poznaniem Tęcza nad Poznaniem

Tęcza nad Poznaniem (© Piotr Jasiczek)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w środę, 26 marca 2014 r. Spośród wielu zapowiedzianych na ten dzień wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu będą odbywać się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - W teatrze czytają bajki najmłodszym
"Bajka o słońcu", czyli opowiastka o wschodzie i zachodzie, tęczy, kosmosie - to tytuł, z którym mogą zapoznać się dziś najmłodsi w Teatrze Maluszka. Na czytanie bajek przy ul. Bogusza 6a mogą przyjść dzieci od 1. roku życia. Start: godz. 10. Wstęp kosztuje 5 złotych.

Imprezy w Poznaniu - Targi pracy i rozwoju!
Wydział Nauk Społecznych UAM zaprasza dziś na III Wielkopolskie Targi Pracy ps.!kariera. W budynku E ponad 30 wystawców będzie czekało na studentów, którzy chcieliby rozpocząć praktyki, staże, wolontariat lub pracę. Na targi będzie się można już wybrać od godz. 10.

Imprezy w Poznaniu - W filmowym gwiazdozbiorze
CK Zamek zaprasza na kolejny wykład w ramach cyklu "Gwiazdozbiór Filmowy" prezentującego sylwetki gwiazd filmowych polskiego i światowego kina. Tym razem przyszła kolej na Billa Murraya, niezapomnianego Phila z "Dnia świstaka". Początek wykładu o godz. 11.30 . w Sali Kinowej. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w kasie.

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu - Kalendarium!

Imprezy w Poznaniu - Jak zmienił się francuski w Kanadzie
Dom Bretanii i Ambasada Kanady zapraszają na warsztaty językowe dla frankofonów pt. "Dźwięki i słowa, które zdradzają Quebekczyków, czyli jak przeprawa przez Atlantyk zmieniła pewien język". Warsztaty odbędą się w ramach Dni Kultury Francuskiej i Frankofonii w Domu Bretanii, Stary Rynek 37, godz. 18.30. Wstęp wolny.

Imprezy w Poznaniu - "Trele morele" w CK Zamek na wiosnę
W Sali Wielkiej CK Zamek odbędzie się koncert wiosennych piosenek "Trele morele". Nie tylko repertuar będzie wiosenny. Na widowni też zapowiada się Wiosna Młodych, bo zaproszono licealistów i gimnazjalistów. Przed publicznością zaprezentuje się Chór Dziewczęcy Skowronki. Początek występu - godzina 18. Wstęp wolny.

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w środę, 16 marca 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!