Koziołki na wieży Koziołki na wieży

Koziołki na ratuszowej wieży (© Slawomir Seidler)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w środę, 23 kwietnia 2014 r. Spośród wielu zapowiedzianych na ten dzień wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu będą odbywać się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Historia poznańskich koziołków
W siedzibie Fundacji ARS (ul. Nowowiejskiego 15) odbędą się zajęcia dla dzieci pt. "Legenda o poznańskich koziołkach". Najmłodsi na podstawie książki dowiedzą się, dlaczego zwierzęta trykają się na ratuszowej wieży oraz wezmą udział w warsztatach twórczych. Zajęcia rozpoczną się o godz. 9 i potrwają do 13.30. Koszt udziału w zabawie to 5 zł.

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu - Zobacz więcej!


Imprezy w Poznaniu - Lokalnie o sprawach wielkiego świata
Instytut Zachodni przygotował cykl debat dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych o problemach współczesnego świata. Środowy wykład zostanie poświęcony batalii wokół wstąpienia Polski do NATO. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12 w Instytucie Zachodnim przy ul. Mostowej 27.

Imprezy w Poznaniu - W botaniku o ochronie sów
W ogrodzie botanicznym odbędzie się kolejne spotkanie edukacyjne. Tym razem od godz. 18 w nowym pawilonie Krzysztof Baranowski będzie mówił o "Ochronie sów w praktyce". Przypominamy, że wejście do botanika możliwe jest obecnie tylko bocznym wejściem (od Dąbrowskiego, koło sklepu ogrodniczego).

Imprezy w Poznaniu - Warsztaty taneczne dla dzieci
Klub Osiedlowy Krąg Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald zaprasza na warsztaty taneczne. Zajęcia adresowane są do dzieci w wieku 8-12 lat. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 16.30. w siedzibie klubu Krąg przy ulicy Dmowskiego 37 w Poznaniu. Udział w nich jest bezpłatny.

Imprezy w Poznaniu - O ciężkim losie chłopca i jego słonia
Księgarnia z Bajki (os. Przyjaźni 125) zaprasza na popołudniowe czytanie książek. Tym razem będzie to bajka "Słoń Barara''. To historia dzielnego chłopca imieniem Amra, który podołał wyzwaniom jakie spadły na jego 10-letnie barki. Musi ciężko pracować wraz ze swoim przyjacielem słoniem. Początek o godz. 16.30. Wstęp 8 złotych.


Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w środę, 23 kwietnia 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!