Książki naukowe Książki naukowe

Książki naukowe (© Grzegorz Dembiński )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić w środę, 9 kwietnia 2014 r. Spośród wielu zapowiedzianych na ten dzień wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu będą odbywać się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Wiosenny Kiermasz Książek
Biblioteka Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej, przy ulicy Fredry 10, zaprasza na kiermasz książek naukowych. Sprzedaż książek odbywa się w holu biblioteki w godz. 10-15.

Imprezy w Poznaniu - O Kaczmarskim na osiedlu Pod Lipami
Dom Kultury "Pod Lipami" zaprasza na kolejną imprezę z cyklu poświęconego pamięci Jacka Kaczmarskiego. W trakcie spotkania pt. "Kariera" biografię artysty przedstawi Krzysztof Gajda, autor książki "To moja droga: Biografia Jacka Kaczmarskiego". Początek o godz. 19 w siedzibie DK na osiedlu Pod Lipami 108. Wstęp wolny.

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu - Warsztaty wielkanocne w Starym Browarze

Imprezy w Poznaniu - Wielkanocne warsztaty dla dzieci
Wiosenno-wielkanocne warsztaty to pomysł księgarni Zysk i S-ka (ul. Wielka 10). Dzieci mają szanse poznań zwyczaje wielkanocne, jak również opowieści o roztrzepanej kurce i samotnym jajku, a oprócz tego wziąć udział w małej inscenizacji. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10. Wstęp 8zł.

Imprezy w Poznaniu - O wyprawiew góry Tienszan
Cafe Misja (ul. Gołębia 1) zaprasza na opowieści i fotografie z Kirgistanu. Przedstawi je Agata Ożarowska-Nowicka. Spotkanie poświęcone wyprawie do tego dalekiego kraju, w góry Tienszan rozpocznie się o godz. 19. Wstęp wolny.

Imprezy w Poznaniu - Można oznakować rower w komisariacie
W komisariatach policji Poznań Grunwald (ul. Rycerska 2) oraz w podpoznańskich Komornikach (ul. Stawna 3) w godz. 15-18 odbędzie się bezpłatne znakowanie rowerów. Warto wziąć ze sobą dowód osobisty - w formularzu funkcjonariusze wpisują dane właściciela bicykla oraz użytkowników (przydzielony numer jest też tajnopisem wpisywany na ramie).

Imprezy w Poznaniu - Tydzień Azjatycki u neofilologów UAM
Trwają obchody Tygodnia Azjatyckiego organizowanego przez Katedrę Studiów Azjatyckich UAM. W jego ramach (od godz. 9) do 13 kwietnia w Collegium Novum przy al. Niepodległości 4 obejrzeć można wystawy, pokazy filmowe i wziąć udział w warsztatach językowo-kulturowych i tańca orientalnego.

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu w środę, 8 kwietnia 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!