Różne oblicz rękodzieła Różne oblicz rękodzieła

Różne oblicz rękodzieła (© fot. Andrzej Szozda)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić we wtorek, 29 kwietnia 2014 roku. Spośród wielu zapowiedzianych na ten dzień wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, jakie imprezy w Poznaniu będą odbywać się tego dnia.

Imprezy w Poznaniu - Zapisz się na "Twórcze Targowisko"
Trwają zapisy na warsztaty w ramach "Twórczego Targowiska", czyli ulicznego spotkania z rękodziełem. Impreza odbędzie się 10. maja na ul. Żydowskiej. Będzie można m.in. lepić z gliny, pleść koszyki i tkać. Zapisy: tworczetargowisko@gmail.com.

Zobacz też: Imprezy w Poznaniu - Imprezy w Poznaniu - Piknik Europejski na placu Wolności

Imprezy w Poznaniu - Gimnazjaliści mogą kibicować
O 11 rozpocznie się I Finał Ligi Mistrzów Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej, organizowany przez Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej. Na boisku przy ul. Grunwaldzkiej grać będą drużyny z gimnazjów nr 65, 54, 56 oraz 64.

Imprezy w Poznaniu - Premiera bajki o Janie Pawle II
Premiera książki Elizy Piotrowskiej z serii Święci Uśmiechnięci odbędzie się w Księgarni z Bajki (os. Przyjaźni 125). To rymowana opowieść o Janie Pawle II. Początek godz. 12. Bilety 8 zł. Rejestracja bajka-ksiegarnia@tlen.pl.

Skomentuj:

Imprezy w Poznaniu we wtorek 29 kwietnia 2014 r.
Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiZ regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!