Materiał partnera zewnętrznego

Większość osób oglądających telewizję robi to za pośrednictwem kablówki lub anteny satelitarnej. W tym pierwszym przypadku oferty dostawców są tak atrakcyjne cenowo, że niemal każdy decyduje się na połączony pakiet internet i telewizja. Dzięki temu zyskuje niewyczerpane źródło rozrywki oraz informacji.

Jaki internet? Jaka telewizja?
Wybór operatora może być trudny, ponieważ obecnie ofert jest tyle, że trudno się zdecydować na konkretną. Dostawcy kuszą klientów atrakcyjnymi ofertami i dodatkami, ale my sami musimy ustalić, czego potrzebujemy do szczęścia. Do dyspozycji są co prawda setki kanałów telewizyjnych, ale czy warto brać w promocyjnej cenie zestaw z kanałami sportowymi, jeśli nie jest się miłośnikiem sportu? Albo czy ma sens nabywanie kanałów filmowych, jeżeli spędza się dużo czasu w pracy i na ich obejrzenie po prostu brak czasu? Na takie pytania każdy musi odpowiedzieć sobie indywidualnie, podobnie jak i określić, jak szybki internet jest mu potrzebny. Oczywiście wiadomo, że lepsza szybkość to większa wygoda, ale z drugiej strony, jeśli nie pobiera się z sieci dużych ilości danych czy też nie potrzeba szybkiego transferu, czy ma sens branie najszybszego, czyli najdroższego połączenia w ofercie? Gdy korzysta się tylko z popularnych portali internetowych, wówczas będą się one otwierać z taką samą szybkością przy łączu 2 Mb/s, jak i przy 10 Mb/s.

Warto zobaczyć, co jeszcze oferuje dostawca
W ramach przekonywania do siebie klientów, firmy dostarczające internet i telewizję oferują nie tylko same łącza, ale czasem również i dodatkowe korzyści, jak na przykład dekoder z możliwością nagrywania. Warto również pamiętać o tym, że provider taki jak Inea to nie tylko internet i telewizja, ale w wielu przypadkach również telefonia stacjonarna bądź komórkowa. Dzięki temu można czasem upiec przysłowiowe dwie pieczenie na jednym ogniu i nie tylko mieć w domu internet i telewizję, ale również zyskać rzeczy niedostępne w inny sposób, a czasem zaoszczędzić – np. w ramach podpisania umowy zyskać pewną liczbę bezpłatnych minut na rozmowy telefoniczne.

Gdzie znaleźć dobre oferty?
Atrakcyjne oferty dostawców internetu i telewizji pojawiają się we wszystkich mediach, więc każdy bez problemu dowie się o ich najnowszych propozycjach. Można także zasięgać rady znajomych albo też poczytać w internecie opinie użytkowników o poszczególnych providerach. Oczywiście ostateczna decyzja należy do samego klienta, ale dobrze przed jej podjęciem nie tylko poznać ofertę, lecz również dowiedzieć się, jaką cieszy się opinią klientów.
Dom

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lom (gość) (zenon)

Sferię miałem kiedyś jak mieszkałem w Siedlcach i było ok. Teraz w Gdańsku mam Vectrę i czekam na koniec umowy żeby rozwiązać, bo mi przerywa strasznie

zenon (gość)

No właśnie jai jest ten najlepszy wybór, bo myślałem o Sferii która podobno się rozwija i bedzie w całej PL i LTE mają wrpowadzić ale nic więcej na ten temat nie wiem bo jakoś mało pisza o internetach w internetach.