Cyber-shot DSC-G3 to zaprezentowany na tegorocznych targach CES 2009 aparat internetowy od Sony. 3,5-calowy, dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości, 4 GB wbudowanej pamięci, 10-megapikselowa matryca Super HAD CCD, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Cyber-shot DSC-G3 to zaprezentowany na tegorocznych targach CES 2009 aparat internetowy od Sony.

3,5-calowy, dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości, 4 GB wbudowanej pamięci, 10-megapikselowa matryca Super HAD CCD, stabilizacja, obiektyw Carl Zeiss Vario-Tessar o 4-krotnym zoomie, niewielkie wymiary i elegancki wygląd to tylko przedsmak prawdziwej przygody. DSC-G3 może się łączyć z dowolną siecią Wi-Fi, a użytkownik może wgrać zrobione przed chwilą zdjęcia do dowolnego serwisu fotograficznego za pomocą wbudowanej przeglądarki stron internetowych.

Dedykowany przycisk "WLAN" powoduje uruchomienie przeglądarki internetowej, a po połączeniu z Internetem automatycznie wyświetla się strona Sony Easy Upload Home Page z linkami do wielu popularnych serwisów fotograficznych takich jak Picasa Web Albums, czy Shutterfly. Ponadto możliwe jest też połączenie z serwisami przeznaczonymi do publikacji nagrań wideo - YouTube czy Dailymotion.

Cena aparatu to około 1500 zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!