Koparki, ciężarówki, ekipa budowlana i mnóstwo rozkopanej ziemi – tak wygląda teren obok X Liceum Ogólnokształcącego na osiedlu Rzeczypospolitej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Koparki, ciężarówki, ekipa budowlana i mnóstwo rozkopanej ziemi – tak wygląda teren obok X Liceum Ogólnokształcącego na osiedlu Rzeczypospolitej. We wrześniu, zanim uczniowie wrócą do szkoły, nowe boisko ma być gotowe.

Budowa rozpoczęła się w połowie lipca i ma się zakończyć do końca sierpnia. W miejscu, gdzie do tej pory istniał zniszczony, asfaltowy plac do gry, powstaje boisko wielofunkcyjne ze sztuczną trawą.
– Z nowego obiektu będzie mogła korzystać nie tylko młodzież z liceum, ale także mieszkańcy okolicznych osiedli – zapewnia radny miejski Mariusz Wiśniewski. To on starał się, by pieniądze na budowę obiektu zostały zarezerwowane w budżecie miasta na 2009 roku.


Więcej w dzisiejszym wydaniu Polska Głos Wielkopolski, lub www.prasa24.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!