Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rowerzysta z Koźmińca na drodze w Izbicznie wjechał nagle na środek jezdni i uderzył w nadjeżdżający z przeciwka samochód. Trafił do szpitala z ranami twarzoczaszki.

53-letni mieszkaniec Koźmińca, kierując rowerem nagle zjechał do środka jezdni i uderzył w nadjeżdżający z przeciwka samochód marki Volkswagen Golf. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono obrażenia ciała w postaci rany ciętej czoła i licznych złamań twarzoczaszki. Od rowerzysty pobrano krew na zawartość alkoholu w organizmie. - 31-letni kierowca golfa był trzeźwy - mówi Monika Kołaska - rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Pierwsi na miejscu wypadku zjawili się strażacy z Dobrzycy, którzy natychmiast przystąpili do udzielenia pomocy medycznej poszkodowanej osobie. Nieprzytomnemu mężczyźnie założono kołnierz ortopedyczny, podano tlen i przeprowadzono badanie urazowe. Następnie poszkodowanego zabezpieczono przed wychłodzeniem i przygotowano do transportu - mówi rzecznik KP PSP w Pleszewie Mariusz Glapa .

Z uwagi na uszkodzenia samochodu został zatrzymany dowód rejestracyjny. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!