Dwóch studentów z Krakowa od 1 lipca przemierza Polskę nietypowym środkiem lokomocji - jadą sklepowym wózkiem na Woodstock!

Jarek Kowalski i Jan Kwiatkowski prowadzą facebookową relację "wózkiem na Woodstock". Pokonali już większość dystansu, który wynosi 550 km. Prawdopodobnie są już na festiwalowych polach, bo już w ubiegły piątek informowali na FB, że dotarli do Krosna i mają przed sobą "zaledwie" 79 km.


źródło: x-news

Sprawdźcie, co słychać u podróżników na ich fanpage'u na FB Wózkiem na Woodstock


Po drodze wielokrotnie wywracał im się środek lokomocji, zostali okradzeni, ale mimo przeciwności - wciąż jechali wózkiem na Woodstock. Wybieracie się na festiwal? Może ich spotkacie!

Czytaj też:
Sklepowym wózkiem na WoodstockWięcej o Woodstock TUTAJ

Rozmaitości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

młodość (gość)

Zazdroszczę wam chłopaki tej beztroskiej młodości ...:) Dobrze że potraficie ją dobrze wykorzystać na pozytywne działanie.Bedziecie mieli co wspominać na starość hihihi:)Miłej zabawy! Szkoda że spotkała was przykrośc w postaci złodzei :(