W długi majowy weekend do Poznania zjechali się miłośnicy i kierowcy trabantów. Kultowe auta można było podziwiać m.in. przed C.H. Panorama. Było kilka zaskakujących modeli.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zlot Pyrkomania to drugi co do wielkości zlot użytkowników trabantów w Polsce. Poznańska impreza odbywa się już po raz piąty. Pierwsi „trabanciarze” przybyli do stolicy Wielkopolski już w czwartkowy wieczór. Przez cały piątek na torze Poznań trwała impreza integracyjna i próby sprawnościowe na obiekcie Automobilklubu Wielkopolskiego.

W sobotę uczestnicy zlotu popularnych "mydelniczek" przyjechali do Poznania. Po południu ich wspaniałe maszyny można było podziwiać m.in. na parkingu przed centrum handlowym Panorama.

Jak zwykle przy okazji tego typu zlotów nie zabrakło dość ekstrawaganckich wersji kultowego samochodu produkowanego w NRD.

Obejrzyjcie zdjęcia – wystarczy kliknąć na miniaturki pod artykułem.


Zobacz też:

Dzień Trabanta 2008


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!