Zespół Kult Zespół Kult

Zespół Kult wystąpi w Jarocinie (© Maciej Urbanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Festiwal Jarocin 2014. W lipcu wielkopolski Jarocin - jak co roku - stanie się polską stolicą rocka. Właśnie organizatorzy ujawnili kolejnych wykonawców, którzy zagoszczą na tegorocznym festiwalu.

Jarocin 2014: Kult
W tym roku dla festiwalowej publiczności zagra prawdziwa gwiazda polskiej sceny muzycznej, zespół kojarzony z jarocińskim festiwalem - Kult. Zespół Kazika Staszewskiego w Jarocinie w 2012 roku świętował swoje trzydziestolecie. W tym roku Kult prócz swoich wielkich przebojów zagra też piosenki z ostatniego albumu "Prosto".

Jarocin 2014:Shamboo
W Jarocinie wystąpi też częstochowskie Shamboo, będące reinkarnacją grupy SzamboPunk, działającej na początku lat 80. W zespole tym basistą był Muniek Staszczyk. Formacja miała dwie dekady przerwy. na scenę powróciła wydanym w ubiegłym roku albumem "Tato".

Jarocin 2014: Cela Nr 3
Na jarocińskim festiwalu zagra również punkowa Cela Nr 3, która pracuje nad nowym krążkiem o prowokacyjnym tytule "Koniec Punk Rocka (?)". Wystąpią tam również Sorry Boys, You Me at Six[/b, Jamal.

Zobacz też: Jarocin Festiwal 2014 - Poznaliśmy kolejne gwiazdy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jarocin Festiwal
Pole festiwalowe (ul. Maratońska)
18-20 lipca
bilety: 90 zł (1 dzień), 140 zł (karnet trzydniowy)

Skomentuj:

Jarocin 2014 - Znamy kolejnych wykonawcówWidzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!