Mściwoj Kiecoń od pierwszego do ostatniego skoku kontrolował tegoroczne mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody. Na hipodromie KJ Agro-Handel nie miał sobie równych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Był najlepszy w konkursie szybkości i na kolejnych trzech trudnych parkurach też nie popełnił błędu. Sporą niespodziankę sprawił startujący od niedawna w barwach KJ Wechta Rosnówko Waldemar Rogowski, który dzięki bardzo dobrej postawie w finale zajął drugie miejsce. Brąz wśród seniorów wywalczył zawodnik Moreny Sieraków Rafał Pluskota.

Z kolei w rywalizacji juniorów klasą dla siebie była Natalia Drańczarek z JKS Przybyszewo. Ona podobnie jak Kiecoń ukończyła mistrzostwa z wynikiem 0 punktów. O srebrny medal odbyła się rozgrywka pomiędzy dwójką, która miała w końcowym rozliczeniu po 4 punkty. Szybszy i jednocześnie srebrny okazał się dobrze jeżdżący nie tylko skoki, ale i WKKW, Łukasz Przybylski z Europejczyka Rogoźno, a brąz wywalczyła Agata Szymoniak z Sokoła Kunowo.

Przy okazji mistrzostw województwa na hipodromie w Olszy rozegrano Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego, znanego hodowcy koni, trenera i malarza. Po czterech konkursach najlepszy okazał się w nim zawodnik KJ Agro-Handel Dawid Wojciechowski. Wszystko wskazuje na to, że przyszłoroczne mistrzostwa Polski w skokach rozegrane zostaną na hipodromie w Olszy.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!