Na spore utrudnienia w ruchu powinni się nastawić kierowcy wybierający się w czwartek, 28 maja, w okolice Alei Niepodległości czy ul. Królowej Jadwigi. O 17 z placu Mickiewicza nad Wartę ruszy pochód juwenaliowy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jak powiedział Józef Klimczewski, naczelnik poznańskiej drogówki, pochód wyruszy z placu Mickiewicza Alejami Niepodległości, a później Królowej Jadwigi i Drogą Dębińską -  te ulice będą zamknięte dla ruchu na czas przejścia pochodu, czyli od godziny 18 do 20.  Ruchem będą kierować policjanci, a kawalkadę studentów będzie poprzedzał i zamykał pilot.Policja zwraca się do kierowców z prośbą o szczególną ostrożność podczas jazdy w tej części miasta.


Przeczytaj także:

Lepszy Świat będzie na Juwenaliach!

Mimo burzliwej e-mailowej dyskusji i posądzeń o działania polityczne organizatorzy Juwenaliów ostatecznie zdecydowali, że Lepszy Świat jednak będzie miał swoje stoisko podczas studenckiej imprezy.
Juwenalia 2009: Problemy z programem i biletami

W czwartek rozpoczyna się Festiwal Muzyczny Juwenalia 2009. Niestety, znów nie ma dokładnego programu imprezy, a bilety na piątkowe koncerty robią się coraz droższe.Juwenalia 2009 czas zacząć!
- Juwenalia to nie tylko trzydniowy festiwal muzyczny. To mnóstwo imprez towarzyszących, a pierwsze zaczynają się już w piątek - mówią organizatorzy tegorocznego święta studentów.Juwenalia 2009: Nie ma konfliktu studentów
Wbrew informacjom „Gazety Wyborczej” tegoroczne juwenalia w Poznaniu współorganizują wszystkie poznańskie uczelnie razem – także finałowy koncert na Łęgach Dębińskich.Juwenalia 2009: Płatny wstęp na niektóre koncerty
Wu-Tang Clan, Flapjack, Marco V, Acid Drinkers to część gwiazd, które w tym roku zagrają na poznańskich Juwenaliach. Niestety, nie na wszystkie koncerty wstęp będzie wolny.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!