W piątek, 2 lutego, na ekrany kin wejdzie film "Plan B" w reżyserii Kingi Dębskiej. Jej poprzedni film „Moje córki krowy” rok temu przyciągnął do kin ponad 730 tysięcy widzów.

„Plan B” to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce - informują o filmie jego autorzy. - Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań.

W rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych.

„Plan B” powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”.

Zobacz zwiastun filmu "Plan B"Chcecie zobaczyć najnowszy film Kingi Dębskiej? Mamy dla Was trzy podwójne wejściówki na "Plan B" do kina Helios w Poznaniu w terminie między 5 a 8 lutego.

Co zrobić, aby dostać jedną z wejściówek? Wystarczy napisać e-mail na adres poznan@naszemiasto.pl i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie Wy powinniście iść na "Plan B" do kina. Na odpowiedzi czekamy do piątku, do godz. 16.

W tytule e-maila należy wpisać PLAN B.

Wśród odpowiedzi jury konkursowe wybierze najciekawsze uzasadnienie - zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą elektroniczną. W e-mailach zwrotnych zwycięzcy otrzymają również kody do wykorzystania w kasach kina Helios.

Kliknij TU -zobacz, gdzie w Poznaniu grają Plan B***
Gwiazdy na uroczystej premierze filmu "Plan B"

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!