Kilku dni potrzebowała kępińska policja, by zatrzymać sprawcę zabójstwa, do którego doszło w miejscowości Mianowice. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Opolszczyzny. Za popełnioną zbrodnię grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zwłoki 51-letniego bezdomnego mężczyzny znaleziono na terenie kompleksu parkowego. Już w trakcie oględzin biegły patomorfolog stwierdził udział osób trzecich w zdarzeniu. Kępińscy funkcjonariusze niezwłocznie podjęli działania operacyjne, które swoim zasięgiem objęły rejon kilku województw. Kryminalni pracowali przez kilka dni i nocy, zbierając dowody zbrodni.

Do zatrzymania sprawcy przestępstwa doszło pod Częstochową. Zatrzymany nie stawiał oporu. Tego samego dnia został przewieziony do kępińskiej komendy. Podczas przesłuchania w Prokuraturze Rejonowej w Kępnie mężczyźnie przedstawiono zarzut dokonania zabójstwa w związku z rozbojem.

W sobotę 26 września Sąd Rejonowy w Kępnie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!