Snickersy dla wojewody Piotra Florka Snickersy dla wojewody Piotra Florka

Kibice Lecha będą zbierać snickersy dla wojewody Piotra Florka (© Fabryka Memów PL )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kibice Lecha Poznań przed pojedynkiem Kolejorza z Wisłą będą zbierać snickersy dla wojewody Piotra Florka. W ten sposób kibice Kolejorza odpowiedzieli na zamknięcie Kotła przez wojewodę!

Decyzję o zamknięciu Kotła na mecz Lecha z Wisłą wojewoda Piotr Florek podjął we wtorek. W ten sposób ukarał kibiców Lecha Poznań za użycie pirotechniki w oprawie meczu Kolejorza z Jagiellonią.

Zobacz też: Kibice Lecha Poznań zachwyceni oprawą "Kolejorz w końcu odpali" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kibice Lecha Poznań postanowili obśmiać wojewodę, organizując akcję zbiórki snickerów pod hasłem "Piotrek - zjedz snickersa, bo gwiazdorzysz". Slogan ten wprost do powszechnie znanej reklamy.

Kibice Kolejorza zachęcają, by na piątkowy mecz Lecha z Wisłą zabrać ze sobą snickersy. Będą one zbierane na parkingu przed stadionem przy Bułgarskiej. Akcja będzie dokumentowana. Zdjęcia ze zbiórki kibice Lecha Poznań zamierzają wysłać na adres urzędu wojewódzkiego. Natomiast słodycze trafią do domu dziecka.

Skomentuj:

Kibice Lecha Poznań będą zbierać snickersy dla wojewodyWidzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiZ regionu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kto uratuje Florka ? (gość)

Florkowi okropnie źle w schronisku, nie potrafi zrozumieć dlaczego się tu znalazł, jest wystraszony i bardzo zestresowany. To przecież niewielki piesek – taka kruszyna, takie bezbronne stworzenie, które nie wiedzieć czemu, znalazło się w zamknięciu, w towarzystwie wielkich, groźnie wyglądających psów. Stał się nagle odrzucony, samotny, odtrącony, pozbawiony opieki człowieka i jego bliskości... Nie może się do nikogo przytulić i poczuć bezpiecznie... Floruś jest przeraźliwie zagubiony i zrozpaczony...

Potencjalnemu, nowemu właścicielowi Florka podpowiem – to dobry, mądry piesek, około 8-9 letni, grzeczny na spacerkach, posłuszny. Nie będzie kłopotem, wręcz przeciwnie – będzie kochanym, oddanym psiaczkiem.

Florek bardzo pilnie potrzebuje domku i własnego człowieka. Uratujesz go?

s.terka (gość)

Akcja fajna. Taka jak banner z litewski chamem. Najlepiej niech sobie otworzą kocioł z kielbaskami a zamkną pozostałe trybuny