Kino letnie w Poznaniu cieszy się ogromną popularnością wśród poznaniaków. W najbliższy piątek (31 lipca) pokaz odbędzie się tuż przy Inea stadionie. Co zobaczymy?

Parking przy stadionie Inea w najbliższy piątek (31 lipca) zamieni się w wielką salę kinową pod chmurką. Widzowie, którzy zdecydują się spędzić ten wieczór poza domem, będą mogli obejrzeć dwa filmy. Pierwszy z nich to Życie Pi (2013, reż. Ang Lee). To film, który przemawia do widza spektakularnym obrazem. Opowieść o chłopcu, który uratował się z tonącego statku zamienia się w niesamowitą podróż po nieznanym świecie i tajemnicach wiary w bogów i siły natury.

O północy przyjdzie czas na Hitchcocka... w wydaniu Sachy Gervasi. Reżyser przygląda się genialnemu twórcy przez dużą lupę skrupulatnie wytykając jego wady i zalety. Co ciekawe dla fanów reżysera i producenta, z filmu dowiadujemy się, jak prywatne stresy i frustracje odbijały się w jego twórczości.

Kino letnie przy Inea Stadionie jest wydarzeniem bezpłatnym. Organizatorzy zadbali również o kinową oprawę i na gości będzie czekał popcorn. Kiedy? 31 lipca (piątek), 2015, godz. 21.30

Kina letnie w Poznaniu: Gdzie obejrzymy filmy pod chmurką? [ZDJĘCIA]


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!