Klinika przy Szpitalnej w Poznaniu otrzymał oprogramowanie Infinicit oraz siedem automatycznych pomp infuzyjnych. Nowe wyposażenie zafundowali szpitalowi tenisiści.

W czerwcu ubiegłego roku już po raz ósmy na poznańskim Kortowie odbył się charytatywny Tennis Art Cup. Dochód z niego przeznaczono na wsparcie kierowanej przez prof. Jacka Wachowiaka Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Zobacz też: Klinika przy Szpitalnej - Drużyna Szpiku odwiedziła pięcioletniego Aleksa [ZDJĘCIA]

Uczestnicy turnieju przekazali zakupione oprogramowanie Infinicit oraz siedem automatycznych pomp infuzyjnych.

Program wykorzystywany w cytofluorymetrze służy do szczegółowej analizy oceny poziomu resztkowej choroby białaczkowej u dzieci. Natomiast pompy pozwalają na precyzyjne dozowanie leków dożylnych u dzieci.

Ludzie biznesu i sztuki wsparli Klinikę Onkologii, Hematologii i Tranasplanto-logii Pediatrycznej. Podarowali jej pompy infuzyjne

Zobacz też: Klinika przy Szpitalnej - Drużyna Szpiku, Mezo i inni z prezentami dla chorych dzieci [ZDJĘCIA]

Skomentuj:

Klinika przy Szpitalnej w Poznaniu z nowym sprzętem [ZDJĘCIA]Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!