Kazik Staszewski z Kultem wystąpią tym razem w Empedwójce

Kazik Staszewski z Kultem wystąpią tym razem w Empedwójce (© Janusz Romaniszyn)

W niedzielę w Poznaniu wystąpi kultowy... Kult. Czym tym razem zaskoczy ekipa Kazika Staszewskiego?

Jeśli wartość zespołu i jego szacunek dla odbiorców mierzyć długością koncertów, to Kult cały czas jest w absolutnie światowej czołówce.

3 listopada w katowickim Spodku setlista (czyli lista zagranych na żywo utworów) zatrzymała się na liczbie... 40. Tyle właśnie hitów z całego okresu swej trzydziestoletniej historii przypomnieli warszawscy muzycy, dając do zrozumienia, że na emeryturę się nie wybierają. Wszak jaki emeryci byliby w stanie grać niemal bez przerwy 4-godzinne koncerty?

Tradycyjna jesienna trasa nie zapowiada w tym roku nowych nagrań , chociaż... płytowa niespodzianka dla fanów jednak będzie. Na początku grudnia ukaże się bowiem pierwszy w karierze zespołu boks, zawierający absolutnie wszystkie płyty i bardzo trudno dziś dostępne single. Cały nakład wyniesie 1000 sztuk.Zobacz także: Ania Dąbrowska zaśpiewa w Empedwójce

Kult, Chamy z bramy
Empedwójka (hala 2 MTP, ul. Głogowska 14)
niedziela 11.11, godzina 19
bilety: 50, 60 zł


Twórz Nasze Miasto razem z nami. Pisz na poznan@naszemiasto.pl lub zostaw nam wiadomość na facebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY
Codziennie rano najświeższe informacje z Poznania i regionu na Twoją skrzynkę mailową.
Zapisz się do newslettera!">Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!