W środę wieczorem w KontenerART wystąpiła piosenkarka przedstawiająca się jako Sonia Pisze Piosenki. Pochodzi z Warszawy, śpiewała z Lilly Hates Roses i niedawno wydała pierwszą EP-kę.

Sonia Pisze Piosenki ma na nazwisko Wąsowska, a warszawskiej publiczności dała się poznać za sprawą songwriterskich wieczorków organizowanych w Klubojadalni Eufemia i, co przyszło chwilę później, występów przed duetem Lilly Hates Roses.

Razem z grupą koncertowała na terenie całej Polski, zwiedziła też Irlandię. Zaprezentowała się na kilku festiwalach, targach muzycznych i showcase'ach, m.in. Halfway Festival, Alter Fest, Europejskich Targach Muzycznych „Co Jest Grane”, Asymmetry Festivalu oraz na Spring Breaku. Po występie w KontenerART jedzie wprost na 10. edycję OFF Festiwalu w Katowicach.

26 czerwca ukazała się jej debiutancka epka „Friends to lovers”, promowana singlem "Movie Quotes", który miał swą premierę w audycji Offensywa w Radiowej Trójce.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Koncerty

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

e'v (gość)

Kochani,
byłam na Off i słuchałam koncertu Sonia pisze piosenki. Oprawa zespołu była Tej perle zbędna. Ujęłam to delikatnie.
E'v