Koncert zespołu Weekend: "Ona tańczy dla mnie" w Poznaniu!

Już w czwartek, 14 marca, w Poznaniu wystąpi zespół Weekend. W hali Arena będzie można na żywo usłyszeć m.in. hit "Ona tańczy dla mnie".

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© mat. prom.)

Ponad 50 milionów wyświetleń na portalu Youtube w ciągu 8 miesięcy. Teledysk "Ona tańczy dla mnie" discopolowego zespołu Weekend to od ubiegłego roku prawdziwy hit Internetu. Teraz przebój zabrzmi także w stolicy Wielkopolski.

Koncert zespołu Weekend odbędzie się w Poznaniu w czwartek, 14 marca. O godz. 20 na scenie pojawi się Marco Bocchino, godzinę później przed publicznością zaprezentuje się Carlos ex Bad Boys Blue. Występ Weekendu rozpocznie się o godz. 22. W Arenie nie będzie mogło oczywiście zabraknąć najczęściej granego utworu podczas tegorocznego karnawału i studniówek - "Ona tańczy dla mnie".

Zainteresowanie koncertem, który odbędzie się za niecałe trzy tygodnie, jest olbrzymie! Swój udział w wydarzeniu na Facebooku zadeklarowało już prawie tysiąc osób.

Do końca lutego bilety na koncert kosztują 55 zł. Można je kupować na stronach www.kupbilet.pl oraz www.bilety24.pl, a także w Centrum Informacji Miejskiej, RockLongLuck i hali Arena. Poza Poznaniem ich sprzedaż prowadzona jest w drogerii w Owińskach oraz w kawiarence znajdującej się na pływalni w Koziegłowach.

Bilety już wkrótce będzie można też wygrać w naszych konkursach - jednym internetowym i jednym w papierowym wydaniu Naszego Miasta. Bądźcie uważni!Posłuchaj też przeróbek utworu "Ona tańczy dla mnie" [WIDEO]

Twórz Nasze Miasto razem z nami.
∨ Czytaj dalej

Pisz na poznan@naszemiasto.pl lub zostaw nam wiadomość na Facebooku
ZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY

Więcej na temat

Komentarze (1)

avatar

Wybierz kategorię