Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już po raz czwarty „Polska Głos Wielkopolski” i miasto Poznań ogłaszają konkurs dla szkół. Wziąć w nim mogą udział wszystkie szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, dla których organem prowadzącym jest miasto Poznań.

Do 9 października, placówki które chcą wziąć udział w „Mocnej Szkole 2009” muszą najpierw u siebie wybrać nauczyciela, który będzie ich reprezentować. Każda szkoła może zgłosić do udziału w konkursie tylko jednego nauczyciela.

Zgłoszenie musi zawierać: dane personalne nauczyciela (imię, nazwisko, wiek, zdjęcie, przedmiot, którego uczy i krótką notkę o jego zainteresowaniach). Należy także podać pełną nazwę szkoły, jej dane teleadresowe i liczbę uczniów.

By zgłoszenie było ważne, musi być do niego dołączona zgoda nauczyciela na uczestnictwo w konkursie.
Niekompletne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę w pierwszym etapie konkursu. Polega on na głosowaniu na nauczycieli za pośrednictwem systemu SMS premium. Numery SMS i wzory do głosowania zamieszczone będą na stronie internetowej www.poznan.naszemiasto.pl od 19 do 30 października (godzina 16).
Do drugiego etapu zakwalifikowanych będzie po trzech nauczycieli ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, którzy uzyskali najwięcej punktów.

Ci nauczyciele otrzymają nagrody finansowe. Za zajęcie pierwszego miejsca otrzymają po 3 tysiące złotych, za drugie miejsce – 2 tysiące złotych, za trzecie miejsce – po tysiąc złotych.

Drugi etap „Mocnej Szkoły 2009” odbędzie się 20 listopada w Arenie. Jest o co walczyć. Zwycięska szkoła w każdej kategorii otrzyma 10 tysięcy złotych, te, które zajmą drugie miejsce – po 7 tysięcy złotych. Za zdobycie trzeciego miejsca otrzymają po 5 tysięcy złotych.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!