Wyślij do nas swoje uśmiechnięte zdjęcie i wygraj zestaw biżuterii Wyślij do nas swoje uśmiechnięte zdjęcie i wygraj zestaw biżuterii

Wyślij do nas swoje uśmiechnięte zdjęcie i wygraj zestaw biżuterii (© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nie szata zdobi człowieka, ale... dodatki! Wiedzą o tym wszystkie kobiety. Dlatego, specjalnie dla Was, mamy trzy zestawy biżuterii: kolczyki, wisiory, chusty, bransoletki. Możecie je otrzymać - za jeden uśmiech.

W naszym konkursie możecie wygrać trzy zestawy biżuterii. Każdy zestaw zawiera 4 pary fantazyjnych kolczyków, wisior, apaszkę, ozdobną różę z cienkim szaliczkiem, trzy bransoletki oraz kolię i kolczyki.

Chcesz sprawić sobie przyjemność? A może chcesz podarować wyjątkowy upominek swojej kobiecie? Zobacz, co zrobić, żeby je otrzymać:

1) Zostań fanem portalu poznan.naszemiasto na facebooku.

2) Napisz do nas wiadomość na poznan@naszemiasto.pl i wyślij... swoje uśmiechnięte zdjęcie.

3) W tytule maila wpisz "Biżuteria za jeden uśmiech" i nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

4) Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 13 lutego, do godziny 12:00. Nagrody otrzymają trzy osoby, które najszybciej przyślą swoje uśmiechy.


Fundatorem nagród w konkursie jest Hurtownia Biżuterii Sztucznej Kaczmarek
Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Zobacz nasz serwis: Konkursy - Nasze Miasto


Uwaga! Osoby biorące udział w konkursie muszą być pełnoletnie i wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych a wysyłając do nas zdjęcie potwierdzają, że mają do niego prawa autorskie i ponoszą wszelkie konsekwencje związane ze złamaniem tych praw a osoby, które są na fotografiach wyrażają zgodę na przetwarzanie swojego wizerunku. Redakcja zastrzega sobie prawo do zweryfikowania prawdziwości danych osobowych. Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie redakcji.


Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!